Anadolu Yakası Kurye Hizmeti - Bizim Online Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Günümüz dünyasında en büyük gereksinimlerimizden biriside hızdır. Anadolu yakası kurye hizmeti, zamanın hızına ayak uydurmak, ekonomik olması ve İstanbul’un trafik yoğunluğuna karşı en hızlı iletim ile gerek şirketlerin gerek ise şahısların işlerini önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Kargolardan farklı olarak aynı gün hatta birkaç saat içerisinde göndermek istediğiniz her ne olur ise gece gündüz 7/24 yerine ulaştırılmaktadır. Motorlu, arabalı ve yaya kuryelerimiz ile normal (standart), acil(ekspres), gece kurye olarak hizmetinizdeyiz. Gönderileriniz büyüklük ve zamanına (acil olması durumuna) göre düzenlenerek hızlı bir şekilde gideceği yere ulaştırılır.

Anadolu Yakasındaki Tüm Gönderiler İçin Pratik Çözüm

Zamanın hızına ayak uydurmak, adından da anlaşıldığı gibi hızlı bir şekilde ulaştırılması gereken postalarınız için oluşturulmuş bir hizmettir. Kurye hizmeti ile, ilaç, bülten, dergi, belge yada büyük ebattaki gönderilerinizi acil olarak Anadolu yakasındaki herhangi bir yere gönderebilmektesiniz. Gönderi isteği ve zaman durumu merkeze iletildikten sonra gönderinize en uygun ve en yakında olan motorlu veya araçlı kurye size yönlendirilir. Gönderiniz sisteme işlendikten sonra, kargonuz teslimat ve diğer durumları tarafınıza e-mail yolu ile bildirilir. Yalnız gündüz değil gece de her türlü acil gönderiniz için kurye hizmetleri verilmektedir. Teslimat işleminiz hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmakta. Acil kurye hizmetinin fiyatı, standart kurye hizmetine oranla biraz fazla olsa da aynı oranda da hızlıdır.

Kurye Hizmeti Kimler Tarafından Tercih Edilmekte

Giderek büyüyen ve gelişen ülkemizde, kurye hizmetleri daha çok şirketler, ilaç firmaları ve hastaneler tarafından tercih edilmektedir. Şirketlerin gönderilerinin çoğu zaman gün içinde acil ve hızlı olarak, kimi zaman bankalara kimi zaman devlet kurumlarına kimi zaman ise diğer şirketlere ulaştırılması gerekebilmektedir. Anadolu yakasındaki acil teslimat hizmeti ile şirketler için kurtarıcı olmaktadır. Hızlı ve güvenli bir hizmet olmasının yanı sıra kurye hizmetleri, şirketler için ekonomiktir de.