Avrupa Yakası Kurye - Bizim Online Kurye

Avrupa Yakası Kurye

Bazı evraklar ve ya ürünler hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılmak isteniyor. Bu durumda karşımıza kuryeler çıkıyor. Kuryeler ile iletişime geçtiğiniz zaman evrak ya da ürünüz ulaşması gereken yere daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşmış oluyor. İstanbul’da oturuyor ve çalışıyorsanız eğer trafik çilesini muhakkak biliyor ve yaşıyorsunuz. Trafiğin bu kadar yoğun olduğu bir şehirde, işiniz ile alakalı evrakınızı bir yere götürüp bırakmanız ve tekrar iş yerinize geri dönmeniz tam anlamıyla bir işkence demek. Sizi bu yükten kurtaran kuryeler bu durumda devreye girmiş oluyor. Avrupa yakası kurye hizmeti veren firmamız Avrupa yakasındaki tüm ilçeler arasında size bu konuda yardımcı oluyor.

Hizmetlerimiz

Merkezimiz ile irtibata geçip ürününüzün acil olup olmadığını ve gideceği adresi verdikten sonra size uygun olacak şekilde kuryeyi adresinize yolluyoruz. Sizden evrakı ve ya paketi teslim alan kurye istediğiniz süre içerisinde karşı tarafa teslimatı yapıyor. Kuryeye verilecek ürünlerin ebadına, ağırlığına ve ulaşması gereken zamana göre sizler için fiyat hesaplaması yapılır. Moto, Express kurye, Arabalı ve Yaya olmak üzere sizler için uygun olan taşıma işleminin hizmetini vermekteyiz.

Kurye Çeşitleri

Kuryeye vereceğiniz şeylerin büyüklüğü, ağırlığı gibi etmenler dikkate alınarak ürününüze uygun bir taşıma aracı belirleniyor. Moto kuryeler evrakınızı, belirli büyüklük ve ağırlıktaki paketlerinizi taşımada hizmet veriyor. Arabalı kuryeler ise daha büyük ebat ve ağırlıktaki paketlerinizi belirli süre içinde istenilen yere ulaştırıyor. Express olarak nitelendirilen kuryeler, acil gönderiler için hizmet veriyor. Yaya olanlar da daha çok yakın mesafelere gidecek ürünler için hizmet veriyor. Tüm taşıma çeşitlerini Avrupa yakası içerisinde göndereceğiniz adresler için kullanabilirsiniz.