Moto Kurye Fiyatları - İstanbul Moto Kurye Servisi || Bizim Online Kurye

Moto Kurye Fiyatları

Hızlı Moto Kurye
19 Şubat 2017
Neden ve Nasıl Motorlu Kurye Olunur?
20 Şubat 2017

Moto Kurye Fiyatları

Nakliyat sektörünün önemli bir kısmını kapsayan moto kurye şirketleri size daha kaliteli hizmet verebilmek adına paketlerin teslim edilmesi gereken süreyi belirttiğinizde karşılaşacağınız iki farklı sistem geliştirmiştir. Bu sistemlerden bir tanesi standart motorlu kurye sistemidir. Paketiniz teslim alındıktan sonra sıraya koyulur ve paketinizin teslim sırası geldiğinde adresine teslim edilir. Diğer bir sistem ise express kurye adı verilen diğerinden  daha pratik ve daha müşteri odaklı bir sistemdir. Bu sistem personelin sadece size özel bir şekilde sizin ve paketin teslim edileceği adresin arasında seyahat etmesi ile neticelenir. Bu da siz değerli müşterilere zamandan tasarruf etme imkanı sağlayacaktır. . Moto kurye fiyatları şirketlerin işletme politikaları arasında değişkenlik göstermektedir. Bu hesap motorun yakıtı  kuryenin kar payı, iş bedeli ve KDV bedelinden oluşur.

Moto Kurye Diğer Sektörler Arasında Nasıl Bir Yer Tutar?

Moto kurye fiyatları

Moto kurye fiyatları

Pek çok şirketin ve bireyin artık nerdeyse her gün kontak kurmak zorunda oldukları şirketler arasında olmayı başaran kargo ve kurye şirketleri gerek büyük araçlar gerek ise motorlar ile işlerinizi kolaylaştırmak ve üzerinizde olan baskıcı iş yükünü azaltmak için haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedirler. Bu şirketler hizmet vermeye devam ettikleri sürece de işlerinizi kolaylaştırmak ve üzerinizden yük almaya devam edeceklerdir. Sizde teslim edilecek olan acil kuryelerinizde bu yöntemi seçerek zamandan kazanabilirsiniz.

Moto Kurye Fiyatları Nelere Göre Belirlenir?

Moto kurye fiyatları ise şirketten şirkete değişen işletim politakalarından doğrudan etkilendikleri için bu hizmet bedellerinin de farkı hesaplanma yöntemleri vardır. Bazı şirketler bu hesabı yaparlarken motorun yakacağı yakıt ve kuryenin üzerine eklediği kar payı, iş gücü bedeli ve Katma değer vergisi gibi detayları hesaplayıp kilometre başına endeksleyerek hizmet bedelini buna göre ayarlarken bazı şirketler ise yine aynı temellere dayanan fakat kilometre yerine dakika başına ücret talep eden bir ödeme yapısına sahiptir. Örneğin kurye kiralandığı anda kuryenin size ayırmış ya da ayıracak olduğu sürenin ilk ve son beş dakikası ücretsizdir daha sonrası içinse dakika başına kırk kuruş gibi bir rakam talep etmektedirler.

 Moto kurye fiyatları hizmetimizden yararlanmak için Bizim Online Kurye ile iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir